Şirket Profili

Dünya için pozitif ve sürdürülebilir üretim teknolojileri sunuyoruz.

Anasayfa ▸ Kurumsal ▸ Şirket Profili

Hakkımızda

EFFE Endüstri Otomasyon A.Ş., Tekstil Terbiye Sektörü için katma değeri yüksek mal ve hizmetler sunumu sağlamak ve kullanıcılar için üretim maliyetlerini en aza indirebilecek ürünler geliştirme vizyonu ile 2008 yılından bu yana sürdürülebilir yenilikçi çözümler sunmaktadır.

EFFE Endüstri Otomasyon A.Ş., son kullanıcı müşterilerilerin yanı sıra yerli ve yabancı diğer makine imalatçıları için geliştirdiği teknolojik ve kullanıcı dostu çözümleri ile Türkiye’nin ve Dünyanın önde gelen makine imalatçıları için önemli bir OEM çözüm ortağı haline gelmiştir. Üretim konusu olan ünite ve ekipmanların her biri ayrı ayrı çözümler olarak kullanılabileceği gibi farklı makineler üzerinde iyileştirme, geliştirme modifikasyon uygulamaları olarak da kullanılmaktadır. Özellikle Ram, Kurutma, Sanfor ve Baskı makinelerinin modifikasyon uygulamaları sayesinde; üretim ve kalitenin arttırılması aynı zaman da enerji maliyetlerinin düşürülmesi sağlanmaktadır.

EFFE Endüstri Otomasyon A.Ş., Haziran 2016’da Ram makinesi üretimini seri hale getirmek ve de ürün çeşitliliğini arttırmak amacı ile Esenyurt, İstanbul’da bulunan yeni ve modern üretim fabrikasında faaliyetlerine başlamıştır.

2016 ve 2021 yılları arasında son jenerasyon Pasha serisi Ram makinesinin tekstil endüstrisine sunumunu takip eden 5 yıl içinde, Türkiye ve Dünya’nın önde gelen Ram makinesi tedarikçilerinden biri olan EFFE markası, ürün gamına Buharlama, Serbest Kurutma ve Sanfor makinesi gibi finisaj makinelerini de ekleyerek müşterilerine yine EFFE imzası taşıyan terbiye makineleri sunabilmek için kapasite arttırımı ve yatırım kararı almıştır.

Haziran 2022’de EFFE, Velimeşe, Tekirdağ’da bulunan ikinci fabrikasın da yatırımını tamamlamıştır. Her iki fabrikada üretim faaliyetlerine devam edecek olan EFFE, Pasha serisi Ram Makinesi üretiminde iki katı kapasite artısı yanında ürün gamına yeni katılan Buharlama, Serbest Kurutma, Sanfor makineleri ile tekstil işletmeleri için sürdürülebilir teknoloji ve servis hizmeti vermeye devam ediyor.

Kaliteli Üretim

Effe Kalitesi yüksek kaliteyi, Effe Üretimi ise geleceğin üretim anlayışını tanımlıyor.

Yüksek Teknoloji

Üretimimizin tamamını teknolojiyi verimli kullanarak yapıyoruz.

Çevreci Bakış Açısı

Sürdürülebilir üretim anlayışı Effe Ailesi olarak hepimizin sorumluluğu.

Uluslararası Ağ

Makine satışımız ve servis ağımız ile dünyanın her yerinde sizlerle birlikteyiz.

Takım Ruhu

EFFE olarak birlikteliğin en büyük itici gücümüz olduğunu çok iyi bliyoruz.

Vizyonumuz

▸ Gelecek nesillere yaşanabilir bir çevre bırakmak,
▸ Hem ulusal hem de uluslararası makine üreticileri arasında sektöre yön veren bir marka olmaktır.

Misyonumuz

▸ Ürettiğimiz tüm makinelerde sağlamlık, sürdürülebilirlik, kalitelilik ve üretkenlik standartımızı korumak,
▸ Ar-Ge ve Ür-Ge departmanlarımızda geleceğin makinelerinin protiplerini oluşturarak sektöre yön vermek,
▸ Tüm ekibimiz ve paydaşlarımız ile şirket kültürümüzün devamı olan eşitlik ilkesini vazgeçmeden korumak,
▸ Çevreci üretim anlayışımızdan asla vazgeçmemektir.

TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM