Kariyer

Şirketimizin üretim gücünün en büyük parçasının çalışanlarımız olduğunu çok iyi biliyoruz.

Kariyer Politikası

EFFE Endüstri olarak kurulduğumuz günden beri sürekli ve akıcı üretim teknolojilerimizin en büyük pay sahibinin çalışanlarımız olduğunu çok iyi biliyoruz. Üretken akılların üretim prosesine sağladığı katma değeri önemsiyoruz. Bu doğrultuda insan kaynakları politikamızı belirliyoruz. Bu sebeple şirketimizin insan kaynakları yönetimi sektörümüze yön veren, çalışanların huzur ve refahını temin eden, üretim kapasitemizi artıran yapıdadır.

Şirket kültürümüz ile doğrudan bağlı, paydaşlarımızı anlayan ve işiten, çevik, hızlı ve teknolojik yeniliklere yüzünü dönmüş bir insan kaynağı oluşturmak şirketimiz için ana insan kaynakları politikası hedefidir.

100+

Çalışan Sayısı

30+

Ülkeye İhracat

EFFE'li Olmak...

Birliktelik kültürümüzün en önemli parçası olan eşitlik ilkesiyle çalışanlarımızı ayrıştırıcı değil birleştirici bir bakış açısıyla eğitiyoruz. Çünkü çok iyi biliyoruz ki biz EFFELİ’yiz.

Siz de ekibimize katılmak için İnsan Kaynakları formumuz aracılığıyla bize CV’nizi iletebilirsiniz. Dilerseniz ik@effeendustri.com mail adresimizi de CV’nizi iletebilirsiniz.

    TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM