INFRARED KENAR KONTOL SENSÖRÜ

EF-ECU

Egalizeli zincir ya da ram makineleri girişlerinde, kumasın iğnelere sağlıklı ve sorunsuz geçmesi için rayları sağa ve sola hareket ettiren motor redüktör gruplarını kumanda etmek için tasarlanmıştır.

Optik okuyuculu sensör vasıtasıyla iletilen sinyaller, kontrol ünitesi aracılığıyla servo ya da AC motorlu redüktörler ve kremayer dişlilerle sistemi harekete geçirmektedir. En uygun kumaş kenar okuma mesafesi 35 mm olup, EFFE mekanik kenar açıcı üniteleri kullanımı ile standart şartlar sağlanmaktadır. Rayların hareket hızı makine şartlarına göre PLC ünitesinden seçilebilir.

  • Yansıtma prensibiyle çalışan Infrared kumaş kenar okuma sistemi.

  • Servo sürücülü veya AC kontrollü sistemlere uyumlu.

  • 0- 10 Volt çıkış.

  • Zorlu şartlarda ve farklı renk kumaşlarda sorunsuz çalışma.

  • Tüm ram ve egalize ünitelerinde kullanım imkanı.

TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM