COMPAC

Egalizeli Sanfor Makinesi

SİZE İŞİNİZLE

ÖVÜNMEK KALSIN…

EFFE COMPAC Egalizeli Açık En Sanfor Makinesi, tam boyutsal sabitleme ve uluslararası standartlarda tuşe kazanımı için açık en örgü kumaşların bitim işlemleri için tasarlanmıştır.

Egalize grubu, tansiyon kontrollü giriş ortalayıcı ünite, operatör platformu, bağımsız tahrikli besleme silindirleri ve açılar, tahrikli çapraz alıcı silindirler, iğneleme grupları, paslanmaz yapıda konik ve paralel zincir ray bölümleri, paslanmaz grafitli zincirler, çift buharlama ünitesi, bağımsız ve inverter kontrollü çıkış zincir tahrik sistemlerinden oluşmaktadır.

Buhar ısıtmalı, 605 mm çapında krom kaplamalı silindirler ve 270° kumaş sarım açısı sayesinde daha fazla kumaş temas yüzeyi sağlamakta ve Kompaktör bölümünde her iki silindir için 2828 mm toplam kumaş temas alanı sunulmaktadır.

Yaklaşık 21 mm kalınlığında, Nomex yapılı keçeler, kauçuk kaplı ve inverter kontrollü keçe gerdirme ve merkezleme silindirlerinin çalışma senkronları sağlanmaktadır.

TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM