ULTRASONİK KENAR KESME ÜNİTESİ

EF-CTR/ULTR

Kumaş kenar kesim işlemleri sırasında, kenarları liflenen polyester, ipek ve bazı sentetik kumaşların ram makinesi ya da egalizeli açık en sanfor makinesi zincir çıkışlarında kenarlarının sorunsuz kesilmesini sağlayan sistemdir.

Ultrasonik olarak yapılan kesme işleminde, ünitenin meydana getirdiği çok düşük ısı sayesinde güçlendirilen kumaş kenarının tekrar liflenmesi ve çözülmesi engellenmiş olur. Ünite bağımsız olarak farklı makineler üzerinde de kullanılabilir. Farklı kapasiteli ultrasonik üniteleri ile talep edilen hızlarda ve kalitede üretim gerçekleştirilebilir. Kenar kesim işlemi kumasın iğneden ayrıldığı noktadan bağımsız olarak yapıldığından minimum fire oranı sağlanır. Kenar kesme atıklarının zincir iğneleri ile birlikte rayın içine gitmesi engellenir.

  • Fotosel kontrolü ile haraketli lineer system, sağ-sol 75 mm stroklu.

  • Ultrasonik ünite öncesinde son kenar açıcı ünitesi.

  • PLC kontrollü kumanda paneli.

  • Kenar firesi emiş ünitesi ile birlikte.

TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM