BEŞİKLİ ORTALAYICI

EF-CGU

Genellikle dokuma ve geniş en düz örme tip kumaşların merkezlenerek bir sonraki üniteye sevk edilmesi için kullanılır. Ünite, sağ ve sol kaidelerin arasına yerleştirilmiş pnömatik piston ile beşik hareketi sağlayan iki adet tahriksiz, bant sargılı silindir vasıtasıyla çalışmaktadır.

Optik sensör ünitesi kumaş enine göre sensör en ayarı yapma gereksinimini yok eder. Sensörler kumasın iki tarafından bilgi almak sureti ve de pnömatik pistonun beşik hareketiyle kumaşı merkezler. Talep edildiğinde, tek taraftan kontrollü sensör uygulaması da yapılabilir.

  • Paslanmaz sağlam yapılı yan gövdeler ve tasıyıcı profiller.

  • Çift yönlü pnömatik pistonlu, besik hareketli ortalayıcı sistem.

  • Tek kenardan kontrollü ya da optik sensörlü kumaş merkezleme ünitesi.

  • Açı ayar mekanizmalı, çift ya da tek silindirli helezon açıcı grubu (EF-SDU).

  • Tahriksiz, bant sargılı, iki adet paslanmaz avare silindir.

  • Sürgülü seffaf emniyet kapakları, sağ-sol 2 adet emniyet switch sistemi.

TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM