MEKANİK AÇICILI TRİGER SİSTEMİ

EF-PMT

Mekanik kenar açıcı veya kalem açıcı ünitesinden ayrılan özellikle kenarları çok kıvrılan kumaşların, zincir iğnelerine girmeden önce tamamen açılması ve tekrar katlanmalarının önlenmesi için tasarlanmıştır. Her türlü örgü kumaşın kenarlarını tamamen açarak, zincir iğnelerine beslemeli şekilde ve iğne genişliği kadar iğnelenmesini sağlar. Kolay aşınmaz ve kaydırıcı özel malzemeden imal edilmiştir.

Mekanik açıcı kanalları sayesinde her türlü kenar kıvrımını rahatlıkla açar. Sentetik malzemeden imal edildiğinden, olası mekanik problemlerden kaynaklanan durumlarda dahi zincir iğnelerine zarar vermez.

TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM