PASHA⁴

Yeni nesil Ram Makinesi

SİZE EKSTRA

GÜÇ KATAR!

Bir Ram makinesinde olması gerektiğini düşündüğümüz her şeyi PASHA4 ‘te topladık. 25 yıllık tekstil ve saha tecrübesi konusunda uzman kadro, kullanıcı ve çevre dostu çözümler verimli çalışma koşulları, geri dönüştürülebilir enerji kazanımları ve daha fazlası yeni trend 4. nesil Ram makinesinde toplandı.

Tasarım ve teknolojideki üstünlüklerimizin, uzatılmış garanti şartlarımızın ilginizi çekeceğine garanti veriyoruz.

Gelişim yıllardır devam ediyor.Pasha serisi Ram makinesi altı yıl aradan sonra yepyeni güncelleme ve özellikler ile karşınızda. Son kullanıcılar tarafından kabul gören özellikleri ve performansı ile en çok tercih edilen Ram makinelerinin başında gelen Pasha, yeni özellikleri ile yine ilklerin öncüsü olacak.

Yükseklik ayarlı düze yapısı, fular ön yıkama ünitesi bağımsız kabin otomatik filtre sistemi, ısı geri kazanım ekonomizer ünitesi, torlon burçlu zincir yapısı, kabin içi kenar kurutma sistemi gibi yeni özellikleri ile PASHA4 sizler için hazır.

TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM — TEKSTİL SEKTÖRÜ İÇİN İNOVATİF ÜRETİM