Fuarlar / EFFE Endüstri

Hindistan ITME

Son teknoloji tekstil makineleri, tekstilin Hindistan’daki adresi olan Mumbai Kongre ve Fuar Merkezinde 1500 den fazla ürünü ve binlerce ziyaretçiyi tek çatı altında topluyor.

ITMA Asya

2008’den bu yana her iki senede bir düzenlenen fuar, tekstil sektörünün son yenilikleri ve yenilikçi çözümleri ile Ulusal Fuar ve Kongre Merkezinde misafirlerini bekliyor.

CAITME Özbekistan

Orta Asya Uluslararası Fuarının 10. Yılı, uzun yılların tecrübe ve profesyonelliği, tekstil sektörü temsilcilerini Uzexpocentre’ da bir araya getiriyor.

FEBRATEX Brezilya

4 günlük sürede 8800 den fazla ziyaretçiyi ağırlayacak olan fuar tekstil endüstrisinin son koleksiyonlarına ve trendlerine Parque Vila Germanica’ da ev sahipliği yapacak.

ITM İstanbul

Dünya tekstil sektörünü İstanbul’da buluşturan ITM Uluslararası Tekstil Makineleri Fuarları, Teknik Fuarcılık - Tüyap ortaklığı ve TEMSAD desteğiyle yapılıyor.

KTM Türkiye

Tekstil sektörünü ikinci kez Kahramanmaraş’ ta bir araya getirecek olan KTM2016 Tekstil Makineleri Fuarının kapılarını açacağı gün merakla bekleniyor.

INDO INTETEX

Endonezya da gerçekleşecek olan tekstil ve giyim sektörünün gözü, Tekstil & Konfeksiyon Makineleri Fuarında Jakarta Uluslararası Fuar Merkezinde olacak.

KORTEX Güney Kore

KORTEX 2016, Exco Daegu Fuar ve Kongre Merkezinde, Reyda Ulaslararası Fuar Grubu ve Kore Tekstil Endüstrisi Federasyonu tarafından organize ediliyor.

EGY STITCH & TEX

Mısır’da yapıtaşı olarak kabul edilen Egy Stitch & Tex fuarı bu sene 25-28 Şubat tarihleri arasında Kahire Uluslar Arası Fuar ve Kongre Merkezinde düzenleniyor.

 Yukarı